Zaufali nam:

Stanowimy grupę kilkunastu witryn skupionych pod wspólnym sztandarem. W skład Grupy Pino wchodzi obecnie 15 serwisów (m.in.: Prv.pl, Patrz.pl, Osobie.pl, Xoxo.pl, Slajdzik.pl). Każdego miesiąca, nasze witryny odwiedza ponad 9,5 mln unikalnych użytkowników(Gemius Traffic listopad 2009). Grupa Pino notowana jest w Top 20 najpopularniejszych witryn wg zasięgu.

Stawiamy przed sobą bardzo ambitne cele zdobycia pozycji lidera technologicznego wśród 10 najczęściej odwiedzanych witryn w Polsce. Rozwijamy projekty, dzięki którym nasi użytkownicy będą mogli pokazać się nie tylko w Internecie, ale wykazać się swoją aktywnością.


Łączna liczba użytkowników: 1504981
Patrz.pl
Założony pod koniec 2005 roku, serwis Patrz.pl to pierwsza w Polsce strona udostępniająca internautom kompletną, a zarazem bezpłatną, szybką a zarazem pewną usługę związaną z przeglądaniem i dzieleniem się wszelkiego typu materiałami, takimi jak pliki video, pliki audio, zdjęcia, animacje flash i wieloma innymi. Patrz.pl, wykorzystuje bazujący na subdomenach system adresowania plików, który w znacznym stopniu ułatwia elektroniczną oraz słowną wymianę linków z materiałami. Serwis posiada także rozbudowany system kont użytkowników, posiadający możliwości związane z zarządzaniem przeglądanymi plikami oraz wspierający budowę nowego typu społeczności internetowej.
204909
użytkowników
Prv.pl
najpopularniejszy i zarazem największy w Polsce serwis do tworzenia darmowych stron internetowych. Nieodpłatnie serwis udostępnia użytkownikom możliwość korzystania z aliasów, dzięki czemu adresy stron są krótkie i łatwiejsze do zapamiętania. W systemie zarejestrowanych jest 1 092 998 domen, z których korzysta 568653 użytkowników.
983424
użytkowników
Pino.pl
Agregator wszystkich serwisów, PINO umożliwia Internautom wyrażanie siebie poprzez teksty, muzykę, obrazy i materiały video. Serwisy umożliwiają zaprezentowanie siebie i swoich opinii dzięki blogom, ulubionym filmom w sieci czy zaprezentowaniu własnej twórczości. odstawowym narzędziem umożliwiającym korzystanie z serwisów jest Paszport, stanowiący wirtualną wizytówkę, umożliwiającą dostęp do wszystkich stowarzyszonych serwisów. Najbardziej aktywni użytkownicy serwisów są nagradzani w programie lojalnościowym PINOMANIA. Internauci w zamian za aktywacje konta, czy polecanie znajomym plików z serwisów otrzymują PINOLARY, które mogą wymienić na cenne nagrody.
200754
użytkowników
PinoTV.pl
Internetowa platforma telewizyjna, w której treści generują Internauci, poprzez umieszczanie ich w swoich kanałach tematycznych. Jej głównym założeniem jest możliwość tworzenia kanałów telewizji internetowej przy wykorzystaniu prostych rozwiązań technologicznych takich jak komputer z kamerą internetową. Internauci mogą zaistnieć w innym medium, zarówno poprzez transmisje live jak również dodawanie gotowych materiałów video. Z najciekawszych materiałów powstaje główny program Pino TV, skupiający to co najciekawsze na platformie.
112675
użytkowników
Moblo.pl
Pierwszy polski serwis do mikrobloggingu, umożliwiający swoim użytkownikom komunikowanie się ze swoimi znajomymi skupionymi wokół serwisu z dowolnego miejsca za pośrednictwem komputera, komunikatora Gadu Gadu oraz telefonu komórkowego. Użytkownicy serwisu wygenerowali ponad 8 400 000 wiadomości.
87089
użytkowników
Slajdzik.pl
Serwis umożliwia wszystkim użytkownikom polskiego Internetu, łatwe i szybkie dzielenie się multimedialnymi pokazami slajdów z rodziną i znajomymi. W kilka minut, Internauta jest w stanie stworzyć pokaz zdjęć z muzyką z wakacji, wesela, koncertu lub innego wydarzenia. Istnieje również możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych efektów przejścia pomiędzy zdjęciami. Gotowy slajdzik można pobrać i osadzić na swojej stronie lub blogu.
39074
użytkowników
Playa.pl
Serwis internetowy, informujący o nowościach na rynku gier komputerowych i konsolowych. Ciekawe informacje przygotowane przez profesjonalną redakcję ukazują się szybciej niż na dużych zachodnich serwisach.
3775
użytkowników
Blogi.pl
Jeden dwóch z najstarszych w Polsce serwisów umożliwiających blogowanie. Posiada rzeszę stałych i wiernych użytkowników.
111497
użytkowników
Linkologia.pl
Pierwszy polski serwis odwołujący się do trendu Social Bookmarking, w którym można gromadzić linki do swoich ulubionych stron i mieć do nich dostęp z dowolnego komputera. Można także dzielić się swoim zbiorem odnośników z innymi użytkownikami Linkologii oraz korzystać z ich zbiorów.
18951
użytkowników
Spis.pl
Serwis umożliwiający dzielenie się z innymi użytkownikami informacją o ciekawych stronach w sieci oraz pozwalający na ich ocenianie. Najwyżej ocenione znaleziska prezentowane są w zestawieniu dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym odnalezionych w sieci projektów.
37074
użytkowników
Xoxo.pl
Portal opisujący najciekawsze informacje ż życia gwiazd oraz ukazujący zdjęcia i materiały video z udziałem polskich i zagranicznych celebrities. Serwis odróżnia się od pozostałych tym, że poprzez zakładkę DEMENTI dementuje nieprawdziwe informacje.
6897
użytkowników
Osobie.pl
Serwis społecznościowy oparty na profilach internautów, dzięki którym mogą oni przedstawić pozostałym najważniejsze informacje o swoich zainteresowaniach, upodobaniach, numerach komunikatorów i adresach mailowych. W ramach serwisu użytkownicy mogą kontaktować się ze swoimi starymi znajomymi lub poznawać nowych przyjaciół. Użytkownicy sami decydują jakie informację chcą ujawnić o sobie na łamach serwisu, z kim chcą rozmawiać jak również do czego chcą używać serwisu - do rozrywki, do poszukiwania ciekawych kontaktów, czy dla celów biznesowych.
42994
użytkowników